• info@meditechsystem.com
  • تهران، ضلع غربی سعادت آباد نبش کوچه میرزایی (پانزدهم )، شماره 44، طبقه چهارم

شرکت مِدی تِک سیس (تولیدکننده صافی‌های دیالیز)

شرکت مِدی تِک سیس در سال ۱۳۸۱ تأسیس شد. از آنجا که صافی دیالیز حیاتی ترین محصول برای بیماران مزمن کلیوی است، مِدی تِک سیس تولید صافی های دیالیز را در اولویت قرارداد. صافی ها منطبق با استانداردهای بین المللی در داخل کشور تولید می شود و دارای نشان استاندارد ۱۳۴۸۵ ISO و نشان CE است. این شرکت در تولید محصولات خود از توان، تجربه و مشارکت فنی کشورهای آلمان، ایتالیا، هلند و کانادا استفاده کرده است. اکنون در زمینه فناوری های نوین تولید، این مجموعه موفق به بومی سازی دانش فنی مورد نیاز شده است.

 

مِدی تِک سیس با بیش از ۱۶ سال سابقه، تنها تولیدکننده بخش خصوصی ایران در زمینه تولید انواع صافی های همودیالیز لوفلاکس و های فلاکس است. این شرکت بخش قابل‌توجهی از نیازهای مراکز درمانی کشور را تأمین می کند و هم اکنون با توسعه فعالیت ها، زمینه خودکفایی داخلی را فراهم کرده است. مِدی تِک سیس تأمین نیازهای بازارهای منطقه و نقش آفرینی مؤثر در بازار بین المللی را افق آینده فعالیت های خود می داند.

صنایع پزشکی فارمد-تولیدکننده محصولات مصرفی دیالیز و کیسه خون

شرکت صنایع پزشکی فارمد در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با استفاده از دانش و تجربه شرکت های پیشروی جهان، تولید ملزومات مصرفی و کیسه خون را عهده دار است. به کارگیری آخرین فناوری های روز دنیا برای ارتقای کیفی محصولات خط مشی پایدار این شرکت است.

شرکت بلکو (Bellco) – تولیدکننده محصولات مصرفی دیالیز و ماشین دیالیز در ایتالیا

شرکت بلکو با قدمتی بیش از ۴۰ سال، یکی از شرکت‌های پیشگام و مؤثر در صنعت دیالیز جهان به شمار می‌رود. این شرکت به‌طور خاص بر دیالیز اطفال و دستگاه‌های ویژه درمان‌های حاد تمرکز دارد. شرکت مِدوِی طب پویان در راستای تکمیل سبد درمانی برای نیاز جامعه دیالیز کشور، صافی‌های دیالیز اطفال و پودر بی‌کربنات سدیم خمره‌ای (Bidry) تولید شرکت بلکو را به صورت انحصاری به ایران وارد می‌کند.

شرکت نوافارمد کیمیا- تولیدکننده انواع محلول ضدعفونی کننده دستگاه همودیالیز و مواد اولیه شیمیایی دارویی مورد استفاده در صنعت دیالیز

شرکت نُوا فارمِد کیمیا در سال ۱۳۹۴ تأسیس شد. این شرکت علاوه بر تولید انواع محلول ضدعفونی‌کننده دستگاه همودیالیز، تأمین مواد اولیه دارویی تولیدکنندگان کنسرسیوم دیالیز ایران را بر عهده دارد. تولید انواع مواد اولیه شیمیایی دارویی مورد استفاده در صنعت دیالیز برای مصرف در نقاط مختلف دنیا در رأس فعالیت‌های شرکت نُوا فارمِد کیمیا قرار دارد و در همین راستا، این شرکت یک واحد تحقیقاتی پیشرفته ایجاد کرده است و از پژوهش‌های مستمر نخبگان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های معتبر کشور بهره می‌گیرد.

امودیال – تولید کننده پانسمان های نوین دیالیز

شرکت امودیال یکی از معتبرترین شرکت‌های ایتالیایی در زمینه تولید انواع پانسمان‌های پزشکی و برای اولین بار پانسمان‌های حاوی نقره مختص بیمارن دیالیزی است. امودیال در سال ۱۹۸۲ در شهر فرارا با هدف حفاظت از بیماران دیالیزی در برابر انواع عفونت‌های ناشی از دسترسی‌های عروقی مختلف تاسیس شد. تمامی فرایندهای تولید در این شرکت براساس استاندارد‌های ISO 8 و ISO 44644-1 کنترل می شود

راه های ارتباطی

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و مقالات به جمع ما بپیوندید

تمامی حقوق برای مدی تک سیستم محفوظ است