• info@meditechsystem.com
  • تهران، ضلع غربی سعادت آباد نبش کوچه میرزایی (پانزدهم )، شماره 44، طبقه چهارم

پیشینه

شرکت نُوا فارمِد کیمیا در سال ۱۳۹۴ تأسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم دیالیز ایران، تأمین مواد اولیه دارویی سایر تولیدکنندگان این شرکت را بر عهده دارد.

ماموریت و اهداف

تولید انواع مواد اولیه شیمیایی دارویی مورد استفاده در صنعت دیالیز برای مصرف در نقاط مختلف دنیا در رأس فعالیت‌های شرکت نُوا فارمِد کیمیا قرار دارد و در همین راستا، این شرکت یک واحد تحقیقاتی پیشرفته ایجاد کرده است و از پژوهش‌های مستمر نخبگان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های معتبر کشور بهره می‌گیرد.

خط مشی و اهداف کیفی

الا بردن رضایت مشتریان و طرفهای ذینفع با ارتقا سطح خدمات، کیفیت محصولات وتکمیل سبد تولیدات، افزایش کیفیت محصولات مطابق استانداردهای ملی و جهانی، ارتقا سطح دانش پرسنل به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های شرکت از مبانی خط مشی شرکت نُوا فارمد کیمیا هستند. در همین زمینه کوشش میشود کاهش آلودگی و جلوگیری از تخریب محیط‌ زیست در محیط کاری مورد توجه قرار گیرد و استفاده بهینه از کلیه منابع در اختیار و صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی جهت حفظ محیط زیست به عنوان یک اصل مهم دیده شود. کوشش در راستای کاهش خطرات کاری به منظور ایجاد محیط کاری ایمن برای تمام پرسنل و طرف‌های ذینفع، بومی‌سازی دانش فنی و فنآوری روز دنیا نیز از جمله مواردی هستند که در خط مشی شرکت مد نظر قرار دارند.

چشم انداز

شرکت نُوا فارمِد کیمیا در تلاش است در زمینه تولید مواد شیمیایی دارویی مورد استفاده در صنعت دیالیز به یک برند بین‌المللی با قابلیت تأمین بازار داخل و امکان صادرات به تمام نقاط دنیا تبدیل شود.

راه های ارتباطی

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و مقالات به جمع ما بپیوندید

تمامی حقوق برای مدی تک سیستم محفوظ است