• info@meditechsystem.com
  • تهران، ضلع غربی سعادت آباد نبش کوچه میرزایی (پانزدهم )، شماره 44، طبقه چهارم
عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان

عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان

به منظور بهره‌مندی از تجربیات و خدمات اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و نیز توسعه فعالیت‌های بازرگانی، شرکت مدی‌تک‌سیس از دسامبر سال ۲۰۰۹ به جامعه دو هزار عضوی این اتاق بازرگانی پیوست. پس از آن دوشرکت صنایع پزشکی فارمد و نواتیس به عضویت اتاق درآمدند. در مسیر این ارتباطات، اعضای کنسرسیوم از مزایایی چون آشنایی با شرکت‌های فعال، آگاهی از همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی، تحقیقات بازار و ... بهره‌مند می‌شوند.

عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

عضو انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

فعالیت انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در راستای حفظ حقوق و منافع قانونی تولیدکنندگان و ارایه استانداردهای لازم برای کنترل کیفی خدمات و محصولات پزشکی است به شیوه‌ای که اعضای این انجمن ملزم به رعایت اصول فنی و استانداردهای ملی باشند و خود را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کنند و توانایی‌های خود را به اثبات برسانند.

عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و ایتالیا

عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و ایتالیا

با توسعه همکاری‏های کنسرسیوم دیالیز ایران با شرکت‏های ایتالیایی فعال در حوزه دیالیز، درمان‏های حد و دیالیز کودکان، دو شرکت نواتیس و مدوی طب پویان از سال ۲۰۱۵ به عضویت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و ایتالیا درآمدند. در ژانویه ۲۰۱۵ با حضور رؤسای جمهور دو کشور، قراردادی بین شرکت نواتیس ایران و شرکت بلکو ایتالیا برای تولید ماشین همودیالیز در ایران منعقد شد.

عضو اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور

عضو اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور

با افزایش توان تولید شرکت مدی‌تک‌سیس برای تولید ۵ میلیون صافی دیالیز در سال ۱۳۹۳، این شرکت فعالیت خود را در زمینه صادرات آغاز کرد. کشور سوریه‌ از نخستین مشتریان تهیه صافی دیالیز شرکت مدی‌تک‌سیس است. با پیشگامی مدی‌تک‌سیس در این عرصه، این شرکت از شهریور ماه ۱۳۹۳ به عضویت اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی درآمد. بر خورداری از دانش تجربی و هم اندیشی اعضای کنسرسیوم برای بهبود شرایط صادرات از جمله مزایای عضویت در این اتحادیه ‌است.

عضو سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

عضو سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران

این سندیکا برای ساماندهی تولید داروهای انسانی و بهبود کیفیت و توسعه صادرات تلاش میکند. همچنین بازاریابی مستمر برای کسب اطلاعات عرضه و تقاضا، مشارکت گروهی در تصمیم سازی‌ها، ایجاد ارتباط با سازمان‌های اعتباری و بانکها، فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی، مشارکت در تدوین استانداردها، ارائه خدمات حقوقی و مشورتی و آموزش‌های تخصصی از برجسته ترین فعالیت‌های این سندیکاست. شرکت فارمد از مهر ماه ۱۳۹۳ به عضویت این سندیکا درآمد.

راه های ارتباطی

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و مقالات به جمع ما بپیوندید

تمامی حقوق برای مدی تک سیستم محفوظ است